Javascript disabled

You must have JavaScript enabled to utilize the full functionality of this website.

Medarbeidere

Administrasjon

Liv Østensvig
Økonomiansvarlig i administrasjonen
41541140
liv@ostfoldforskning.no
Mona Nilsen
Kommunikasjonsrådgiver
95017343
mona@ostfoldforskning.no
Siw Nordahl
Konsulent
95883470
siw@ostfoldforskning.no
Trond Edvardsen
Direktør
90571091
tronde@ostfoldforskning.no

Forskere

Aina Elstad Stensgård
Forsker
41494045
aina@ostfoldforskning.no
Andreas Brekke
Seniorforsker
47259927
andreas@ostfoldforskning.no
Anne Rønning
Seniorforsker
90642538
anne@ostfoldforskning.no
Cecilia Askham
Seniorforsker
41464215
cecilia@ostfoldforskning.no
Clara Valente
Forsker
94155269
clara@ostfoldforskning.no
Ellen Soldal
Forsker
41449524
ellen@ostfoldforskning.no
Erik Svanes
Forsker
97016051
erik@ostfoldforskning.no
Fredrik Moltu Johnsen
Forsker
90760497
fmj@ostfoldforskning.no
Frode Ramstad Johansen
Forsker. I permisjon til januar 2018
93030885
frode@ostfoldforskning.no
Hanne Lerche Raadal
Forskningsleder, Seniorforsker
48066654
hlr@ostfoldforskning.no
Hanne Møller
Seniorforsker
97104773
ham@ostfoldforskning.no
Ingunn Saur Modahl
Seniorforsker
41123551
ism@ostfoldforskning.no
John Baxter
Forsker
46897272
john@ostfoldforskning.no
Kari-Anne Lyng
Forsker
90615137
kari-anne@ostfoldforskning.no
Mie Vold
Seniorforsker
41469800
mie@ostfoldforskning.no
Ole Jørgen Hanssen
Seniorforsker
90727977
ojh@ostfoldforskning.no
Ole Magnus Kålås Iversen
Forsker
91830328
ole@ostfoldforskning.no
Simon Alexander Saxegård
Forsker
48257831
simon@ostfoldforskning.no
Synnøve Rubach
Seniorforsker
97742057
sr@ostfoldforskning.no